Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Self leveling epoksi yüzey görüntüsü çok düzgün, çok dayanıklı, estetik ve dekoratif özelliği en yüksek olan epoksi çeşididir. Kimyasallara dayanıklı, renk çeşidi bol, temizliği çok olay, hijyenik, epoksi zemin kaplaması. Özellikle temizlik maliyetlerinin yüksek olduğu yerlerde tercih edilir, yüksek performanslıdır. Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Kolay temizlenir orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır. Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.

 • Kullanım Alanları
 • Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama,tüm endüstriyel döşemelerde, ilaç fabrikaları,hastaneler, kimyasal fabrikalar, hastaneler, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, plastik üretim tesisleri, sergi salonlarında, otomotiv sektörü ve tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

 • Dayanıklılık
 • Seyreltik asitlere, seyreltik ve konsantre alkalilere, temizlik deterjan ve dezenfektanlarına, bitkisel, madensel ve hayvansal yağlara, tatlı su ve deniz suyuna, mazot, benzin, alkol ve daha birçok solvente dayanıklıdır Ayrıca, kimyasal ve mekanik etkenler altında olmadan devamlı olarak; Islak ortamda 50°C , kuru ortamda 130°C’ye kadar dayanıklıdır. Self Leveling epoksi zemin uygulaması şeffaf epoksi olarakta uygulanmakta olup, müşteri odaklı seçimlerde tercih edilmektedir.

 • Özellikler
 •  Cleanroom( temiz oda ) belgesi ile gıdaya temas eden bütün zeminlerde kullanılabilir.
   Orta kalınlık sınıfına girer.
   Kalınlığı 1-4 mm arasında değişmektedir.
   Uygulama fiyatları olarak bütçenize uygun olması.
   Pürüzsüz yüzey Sürtünme, aşınmaya ve darbeye orta oranda dayanıklıdır.
   Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.
   Anti bakteriyel özeliği.
   Su geçirmez, toz tutmaz.
   Onarımı, bakımı kolay ve ucuz fiyatlar.
   Bu uygulama şeffaf epoksi ilede yapılabilir.
   Zemine yüksek yapışma özelliği.
   Epoksi Zemin Kaplama sistemi epoksi coating sisteme göre daha ağır yaya, araç ve forklift trafiği olan zeminlerde tercih edilir.
   İlaç fabrikaları, hastaneler, santrallerde temizlenmesi kolay ve toz tutmayan zemin kaplamasıdır.
   Kimyasal maddelerin etkisine dayanaklıdır.

 • Teklif Alın
 • 1 Step 1
  reCaptcha v3
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right
  image