Üç Boyutlu Zemin Kaplama

Mekanlarımızın en önemli unsurlarından biri olan zemin kaplamaları gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara göre çeşitlilik göstermektedir. Temel zemin malzemeleri olarak bildiğimiz Ahşap, Halı, Taş gibi malzemeler kendi içinde avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Bazı dezavantajların getirdiği kısıtlamalar zemin malzemelerinin tercihini zorlaştırmaktadır. Ayrıca zemin malzemelerinin sahip olduğu özellik, model, tip veya şekillere bağlı olarak kullanıcıları kısıtlamaktadır. ve en önemlisi kullanım yerine göre neme karşı direnç gösterme, kolay temizlenme ve uzun süre dayanıklılık gibi özellikleri bir arada barındırması mümkün olmamaktadır.

Hayata Farklılık Katmak İçin

Tüm bu beklentileri ve özellikleri sağlayan AQUAZEMİN hayatımıza farlılık katmak için geliştirilmiştir. AQUAZEMİN görsellerin dekoratif bir şekilde zemine uygulanabilmesi olarak tanımlanır. Kullanıcıların beğendiği, seçtiği veya tasarladığı görsellerin, zeminine montajlanması ve özel koruyucu bir tabaka ile kaplanması şeklinde yapılmaktadır.

Daha Estetik Daha Dekoratif

AQUAZEMİN klasik zeminlere oranla çok daha estetik, dekoratif, kolay uygulanan, dayanıklı, ıslak zeminlere uygulanabilen, kolay silinebilme ve derz arası içermeyen gibi birçok özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Kullanıcılarına sınırsız seçme özgürlüğü tanımanın yanı sıra gündelik yaşantımızı kolaylaştırmaktadır.

İç Mekan

Banyo

UV Dayanım

Yaşam Alanları

Hava Dayanımı

Mağaza

 • Aquazemin Nasıl Uygulanır
 • Aquazemin Uygulaması Üç Kısımda Yürütülür.

  1-Uygulanacak Zeminin Kontrolü ve Keşfi: Aquazemin uygulanacak olan mekanın öncelikle keşfi ve analizi yapılır. Zeminin durumuna göre uygulama metodu ve şekli belirlenir.

  2-Görsel Seçme ve Tasarım; Aquazemin görsel bankasından seçilen veya müşterimizin uygulanmasını istediği görsel seçilir ve uygulanabilirliği kontrol edilir. Müşteriden onay alınır.

  3-Zemine Uygulama İşlemi; Uzman personellerimiz uygulanacak görseli projeye uygun bir şekilde zemine yapıştırılır. Uygulanan görselin üzerine özel koruyucu katman uygulanır. Bu katmanın kuruması ve sertleşmesi için uygulama alanı kullanıma belli bir süre kapatılır.

  Uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar;

   Aquazemin uygulanacak mekanın temiz olması gerekmektedir. Kesinlikle toz pislik olmaması gerekir.

   Zemine su sızıntısı vb akıntıların olmaması varsa önceden bu akıntıların giderilmesi önemlidir.

   Uygulama yapılacak mekanın boş olması gerekmektedir. Alanın kontrol edilebilir olması gerekmektedir. Tamamlanmamış inşaat alanlarında uygulanması verimliliği düşürmektedir.

   Zemin kaplama işlemi sırasında alana girilmemesi gerekmektedir.

   Zemine koruyucu özel katman uygulandıktan sonra (ortam sıcaklığına bağlı olarak) kesinlikle en az 24 saat kullanılmamalıdır. Bu süre içerisinde zemine basılmamalı, dokunulmamalıdır. Zemin tam sertleşmeden basılması sonucunda izler kalıcı olmaktadır.

 • Teklif Alın
 • 1 Step 1
  reCaptcha v3
  keyboard_arrow_leftPrevious
  Nextkeyboard_arrow_right