Taş halı fiyarları konusu öncesinde günümüz zemin kaplama türlerinde sürekli gelişen teknoloji ve arz talep dengesinde yenilikçi zemin kaplamaları ile her gün karşımıza farklı ürünler çıkıyor.
Bu konuda aquazemin 10 seneyi aşkın tecrübesi ile TAŞ HALI zemin kaplama sistemlerini bünyesinde bulundurmaktan mutluluk duymaktadır. Özellikle dış mekanlarda artık tercih sebepleri arasında yerini almaktadır.

NEDEN TAŞ HALI

Bu zemin kaplama yüksel performans gösteren bir zemin kaplama türüdür. Dış alanlarda sıcak soğuk havalarda yüksek performans gösteren bir zemin kaplama türüdür. Güneş ışınlarına karşı direnci oldukça yüksek bir üründür.

taş halı nedir
TAŞ HALI’DA RENK SEÇENEKLERİ NASIL OLUYOR?

Seçeceğiniz geniş renk seçenekleri vardır. Yapılacak mekana göre renk uyumları içinde mimari ekibimiz ile doğru rengi seçerek uygulamaları tamamlıyoruz.

HANGİ ZEMİNLERE UYGULANIR?

Taş halı zemin kaplama minimum C20 ve üzeri betonlar üzerinde uygulama yapılır. Ve beton yüzey eğimi verilmiş olmalıdır.

TAŞ HALI ZEMİN’İN DİĞER ÜRÜNLERDEN FARKI NEDİR?

Diğer zemin kaplama ürünlerine göre bir çok seçeneği vardır. İlk olanı yapılacak yerlerde hızlı uygulama özelliği vardır. Dış mekanlarda hava şartlarından etkilenmediği için yüksek mukavemet ve performans alıyorsunuz.
Bu uygulamanın en güzel özelliği ise yekpare olarak uygulanmasıdır. Derz boşluğu olmadan yerinden dökme şeklinde uygulama yapılıyor.
İstenilen motif desen çalışması özel ölçülendirme yapılarak uygulama tamamlanıyor.

TAŞ HALI ÜRÜNÜ TEMİZLİĞİ NASIL OLUYOR?

Evet bu konuda sıkça sorular karşımıza çıkıyor. Temizliği çok ve pratiktir.

MOTİF DESEN YAPILABİLİYOR MU?

Bu uygulamada motif desen istenilen ölçü ve ebatlarda yapılabiliyor. Uygulama yapılırken seçilen motif-desen veya logo özel kalıp yöntemi ile hazırlanır. Uygulama yapılacağı zaman özel olarak hazırlanan kalıp zemine aplikasyon yapılır. Detayları proje aşamasında belirlenerek tamamlanır.

taş halı motif desen

FİYATLAR NASIL BELİRLENİR?

Taş halı fiyatları yapılacak alanlara göre değişkenlik gösterebilir. Çünkü fiyatını belirlerken dikkat etmemiz gereken kritik noktalardan en önemlisi metraj ve zemin durumudur. Proje detayları belirlendikten sonra bu konuda bunları keşif yapıldıktan sonra uygulama sistemi netleşir ve fiyatlarda buna bağlı olarak netleşir. Ürün fiyatı almanız için bizimler irtibata geçerek profesyonel satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Teknik destek konusunda her zaman arayabilir detaylı bütün bilgileri alabilirsiniz.

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama hizmetimizi de mutlaka inceleyin.