Epoksi zemin fiyatları belirlerken birçok epoksi uygulama çeşidi vardır. Yapılacak alana göre epoksi kaplama hangisi uygun ise detaylıca analiz yapılarak sistem oluşturulur. En uygun kaplama sistemi yapılması önemli bir konudur. Çünkü endüstriyel tesislerde performans eşdeğer ilerliyor.

EPOKSİ ZEMİN ÇEŞİTLERİ

Bu epoksi kaplama çeşitleri yapılacak yerin kullanım durumlarına göre değişiklik göstermektedir.
Yapılacak epoksi türüne göre kalınlık, zemin durumu, gibi keşif sonrası m2 epoksi fiyatları belirleniyor.
Epoksi fiyatları bunlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Seçilen epoksi çeşidine göre epoksi zemin fiyatları belirlenir.

FİYATlar NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Fiyat konusu son kullanıcılar için kilit noktada önem arz ediyor. İlk önce yapılacak zemine doğru bir epoksi kaplama seçimi çok önemlidir. Çünkü doğru analiz yapılmaz ve yanlış epoksi uygulaması yapılırsa son kullanıcı müşteriler doğru epoksi fiyatlarını alamaz ve kaliteli bir sonuç ortaya çıkmaz.

NELERE DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR?

İlk önce kullanılacak ürünlerin sayfiyatları ve elde edilen kalınlıkları çok iyi analiz etmek gerekir. Doğru bir sistem için belirli bir sistem şeması vardır

  • Astar Uygulaması
  • Köreltme
  • Arakat Uygulaması
  • Sonkat ( self leveling epoksi, portakal desen epoksi vb..)

Bu sistem epoksi kaplama diye tabir edilen bir sistem detaylarıdır. Bu şablon kullanım alanlarına göre değişkenlik gösrerir ve çok dikkat edilmesi gerekir. Epoksi zemin fiyatları sorusunun cevabıda burada devreye giriyor.

DOĞRU BİR EPOKSİ NASIL ANLAŞILIR.

Bu konuda uygulamacı-müşteri güven esası çok önemlidir. Aquazemin olarak müşterilerimize en üst seviyede güvenilirlik ve memnuniyeti esas alıyoruz. Uygulama yapılmadan önce kullanılacak ürünleri doğru sipariş vermek ilk önceliktir.  Fiyatlar konusunda cevaplarını yazımızda açık şekilde bulabilirsiniz.

ZEMİN KEŞİF YAPILMASININ ÖNEMİ

Epoksi zemin fiyatları konusunda doğru bir bütçelendirme için epoksi zemin kaplama yapılacak zemin çok dikkatli keşif yapılması gerekir. Nedeni ise doğru keşif doğru epoksi kaplamayı doğurur. Buda sizin doğru bir epoksi zemin fiyat karşınıza çıkmayı sağlar. Bu hususlara dikakt edilirse doğru fiyat doğru uygulama ile sonuca ulaşabilirsiniz.